Andaz Hotel Praha

Andaz Hotel Praha

Luxusní hotel Andaz Prague - a Concept by Hyatt se nachází na Senovážném náměstí v srdci historického centra Prahy, v blízkosti Václavského i Staroměstského náměstí a od historického Obecního domu, kousek pěšky od historických památek.

V restauraci ZEM si můžete dát avantgardní českou bistronomii z lokálních surovin doplněnou o akcenty japonské izakaya. V baru MEZ se servírují originální koktejly.

Ve wellness centru Klara Rott si hosté mohou dopřát široký výběr relaxačních kosmetických a tělových procedur nebo relaxovat ve finské a parní sauně. Wellness centrum zahrnuje posilovnu.

V celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi připojení a hlídané soukromé parkoviště se nachází před hotelem nebo v hotelové podzemní garáži. K dispozici jsou také služby komorníka. Na venkovním parkovišti najdete dobíjecí stanici pro elektromobily.

Andaz Hotel Praha
V následujících dnech se ceny pohybují od 9 171 Kč za noc.
Tato částka nemusí být úplně přesná, spíše odráží cenovou hladinu hotelu v daném období. Pro přesný údej, či případný výběr nejlevnějších dnů klikněte zde.
Galerie má více fotek, klikněte na náhled a pokračujte v prohlížení.
Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
Booking.com

Instagram

#lokalita

Náhled instagramové lokality hotelu
Andaz Hotel Praha.

#hotel

Náhled instagramového účtu hotelu @andazprague

Luxusní hotely v okolí

Senovážné náměstí 976/31, Praha, 11000, Česká republika

Tipy na kvalitní hotely

ApartHotel Żary

⭐⭐⭐⭐⭐

ApartHotel Żary
ApartHotel | SORAU se nachází v Žarech a nabízí zahradu. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Výhled směřuje do zahrady.

Marriott Hotel Praha

⭐⭐⭐⭐⭐

Marriott Hotel Praha
Prague Marriott Hotel se nachází v centru Prahy, nedaleko Staroměstského náměstí a dalších hlavních turistických lákadel a v pěší vzdálenosti od nákupního centra Palladium Mall.

Alchymist Grand Hotel Praha

⭐⭐⭐⭐⭐

Alchymist Grand Hotel Praha
Alchymist Grand Hotel and Spa sídlí v historické budově v nejprestižnější části historického centra, pouhých 5 minut chůze od Karlova mostu.

Kontaktujte nás zde.
Na webu využíváme cookies k měření návštěvnosti a reklamním kampaním na sociálních sítích.
Používáním našich stránek toto berete na vědomí.
www.nejluxusnejsi.cz - 2023