Fährhaus Koblenc

Fährhaus Koblenc

Fährhaus se nachází v Koblenci, 3,8 km od centra Löhr, a nabízí ubytování s fitness centrem, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený salonek a terasu. Součástí objektu je restaurace, bar a také krytý bazén a sauna. Ubytování nabízí pokojovou službu, služby concierge a pořádání výletů pro hosty.

Všechny jednotky v hotelu jsou vybaveny kávovarem. Všechny pokoje v hotelu Fährhaus mají vlastní koupelnu vybavenou bezplatnými toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a klimatizaci a vybrané pokoje se mohou pochlubit také balkonem. V ubytovacím zařízení jsou pokoje vybaveny ložním prádlem a ručníky.

Hosté hotelu Fährhaus si mohou vychutnat bufetovou nebo kontinentální snídani.

Hotel nabízí 5hvězdičkové ubytování s wellness centrem. Oblast je oblíbená pro pěší turistiku a rybaření a v tomto 5hvězdičkovém hotelu je k dispozici půjčovna jízdních kol.

Mezi jazyky, kterými se na recepci domluvíte, patří němčina, angličtina, francouzština a italština.

Kostel Liebfrauenkirche Koblenz je vzdálený 3,9 km od hotelu Fährhaus a Forum Confluentes 4 km. Nejbližší letiště je Frankfurt-Hahn, 69 km od ubytování.

Fährhaus Koblenc
V následujících dnech se ceny pohybují od 6 161 Kč za noc.
Tato částka nemusí být úplně přesná, spíše odráží cenovou hladinu hotelu v daném období. Pro přesný údej, či případný výběr nejlevnějších dnů klikněte zde.
Galerie má více fotek, klikněte na náhled a pokračujte v prohlížení.
.
Booking.com

Instagram

#lokalita

Náhled instagramové lokality hotelu
Fährhaus Koblenc.

#hotel

Náhled instagramového účtu hotelu @faehrhaus_koblenz

Luxusní hotely v okolí

3 An der Fähre, 56072 Koblenc, Německo

Tipy na kvalitní hotely

MalisGarten Zell am Ziller

⭐⭐⭐⭐⭐

MalisGarten Zell am Ziller
MalisGarten Green Spa Hotel se nachází v Zell am Ziller, 44 km od vodopádů Krimml, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol a neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Warmbaderhof Villach

⭐⭐⭐⭐⭐

Hotel Warmbaderhof Villach
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v městské části Warmbad-Villach, uprostřed 20hektarového přírodního parku vedle termálních lázní KärntenTherme.

Falkensteiner Hotel Montafon

⭐⭐⭐⭐⭐

Falkensteiner Hotel Montafon
Falkensteiner Hotel Montafon se nachází v obci Schruns-Tschagguns, 25 km od značky GC, a nabízí ubytování s fitness centrem a bezplatným soukromým parkovištěm.

Kontaktujte nás zde.
Na webu využíváme cookies k měření návštěvnosti a reklamním kampaním na sociálních sítích.
Používáním našich stránek toto berete na vědomí.
www.nejluxusnejsi.cz - 2023