Hotel Aurelio Lech am Arlberg

Hotel Aurelio Lech am Arlberg

Aurelio Lech je nejnovější a nejluxusnější lyžařský a lázeňský hotel v Rakousku. Nachází se v exkluzivním středisku Lech am Arlberg.

Užijte si veškerou kultivovanost a pohodlí prvotřídního hotelu v kombinaci s atmosférou a elegancí soukromé rezidence.

Lech je po celém světě známý jako prvotřídní lyžařský areál. Jeho lyžařské sjezdovky sahají až ke dveřím hotelu. Toto středisko je známé díky 5 měsíců dlouhé zimní sezóně se zaručeným sněhem, hodnotným lyžařským zážitkům a svému okouzlujícímu prostředí. Luxusní hotel Aurelio Lech byl postaven ve středisku Lech v prosinci 2008.

Tento hotel se nachází přímo u světově proslulých sjezdovek a vleků v lyžařské oblasti Arlberg. Nabízí luxusní, prostorné a exkluzivně vybavené pokoje. Všechny pokoje jsou elegantně a individuálně zařízené a mají balkony s výhledem na sněhem pokryté hory.

Lázně Aurelio Spa nabízejí možnost relaxace na nejvyšší úrovni. V poklidné atmosféře budete mít k dispozici krytý bazén nebo si můžete dopřát exkluzivní procedury.

Hotel Aurelio Lech am Arlberg
V následujících dnech se ceny pohybují od 57 055 Kč za noc.
Tato částka nemusí být úplně přesná, spíše odráží cenovou hladinu hotelu v daném období. Pro přesný údej, či případný výběr nejlevnějších dnů klikněte zde.
Galerie má více fotek, klikněte na náhled a pokračujte v prohlížení.
.
Booking.com

Instagram

#lokalita

Náhled instagramové lokality hotelu
Hotel Aurelio Lech am Arlberg.

#hotel

Náhled instagramového účtu hotelu @aureliohotel

Luxusní hotely v okolí

Tannberg 130, 6764 Lech am Arlberg, Rakousko

Tipy na kvalitní hotely

Andaz Hotel Praha

⭐⭐⭐⭐⭐

Andaz Hotel Praha
Luxusní hotel Andaz Prague - a Concept by Hyatt se nachází na Senovážném náměstí v srdci historického centra Prahy, v blízkosti Václavského i Staroměstského náměstí.

Hotel Europäischer Hof Heidelberg

⭐⭐⭐⭐⭐

Hotel Europäischer Hof Heidelberg
Tento luxusní 5hvězdičkový hotel v srdci historického centra Heidelbergu, jehož historie sahá až do roku 1865, nabízí moderní wellness centrum a výhled na světoznámý hrad.

Posthotel Achenkirch

⭐⭐⭐⭐⭐

Posthotel Achenkirch
Posthotel Achenkirch - Adults only se nachází v Achenkirchu a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, fitness centrum a bar. K dispozici je pokojová služba.

Kontaktujte nás zde.
Na webu využíváme cookies k měření návštěvnosti a reklamním kampaním na sociálních sítích.
Používáním našich stránek toto berete na vědomí.
www.nejluxusnejsi.cz - 2023