Hotel House of Hütter

Hotel House of Hütter

House of Hütter - Wachtelhof Hotel & Spa je designový hotel ve stylu alpské chaty s přímým přístupem na turistické a cyklistické stezky a na sjezdovky lyžařského reálu Maria Alm-Hochkönig. Nabízí panoramatický výhled na hory. Má velké wellness centrum s restaurací, bar a bezplatné Wi-Fi.

Všechny pokoje v hotelu Wachtelhof mají spací a obývací část. Na vyžádání lze pokoje propojit. Z pokojů je výhled na sjezdovky, údolí nebo horu Hochkönig.

K vybavení wellness centra Private Spa patří vířivka, 4 sauny a fitness centrum. V nabídce jsou i různé masáže, kosmetické procedury a lekce jógy.

Během svého pobytu mohou hosté využívat lyžárnu i bezplatné soukromé parkoviště. Hotel je vzdálený 5 km od 18jamkového golfového hřiště.

Hotel House of Hütter
V následujících dnech se ceny pohybují od 35 666 Kč za noc.
Tato částka nemusí být úplně přesná, spíše odráží cenovou hladinu hotelu v daném období. Pro přesný údej, či případný výběr nejlevnějších dnů klikněte zde.
Galerie má více fotek, klikněte na náhled a pokračujte v prohlížení.
Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
Booking.com

Instagram

#lokalita

Náhled instagramové lokality hotelu
Hotel House of Hütter.

#hotel

Náhled instagramového účtu hotelu @hotelwachtelhof

Luxusní hotely v okolí

Urslaustr. 7, 5761 Maria Alm am Steinernen Meer, Rakousko

Tipy na kvalitní hotely

The Westin Hotel Hamburk

⭐⭐⭐⭐⭐

The Westin Hotel Hamburk
The Westin Hamburg se nachází v budově Elbphilharmonie v hamburské čtvrti HafenCity. Nabízí výhled na řeku a město. Ubytování zahrnuje wellness centrum, restauraci, bar.

Hotel Seidorf Sosnówka

⭐⭐⭐⭐⭐

Hotel Seidorf Sosnówka
Hotel Seidorf w Sosnówce koło Karpacza se nachází v Sosnówce, 4,4 km od kostela Wang, a nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, fitness centrum a zahradu.

Wyndham Grand Resort Novi Vinodolski

⭐⭐⭐⭐⭐

Wyndham Grand Resort Novi Vinodolski
Wyndham Grand Novi Vinodolski se nachází 2 km od centra města Novi Vinodolski. Jeho součástí je wellness centrum, krytý a venkovní bazén s lehátky a fitness centrum.

Kontaktujte nás zde.
Na webu využíváme cookies k měření návštěvnosti a reklamním kampaním na sociálních sítích.
Používáním našich stránek toto berete na vědomí.
www.nejluxusnejsi.cz - 2023