Hotel Severin*s Lech am Arlberg

Hotel Severin*s Lech am Arlberg

Luxusní 5hvězdičkový hotel SEVERIN*S - Alpine Retreat se nachází na klidném místě ve Stubenbachu, 2 km od centra Lechu. Nabízí 9 apartmá, restauraci, bar, lounge a wellness.

Elegantní apartmá SEVERIN*S jsou postavená ze starého dřeva z místních tyrolských lesů a zařízená v moderním alpském stylu. Z terasy a balkonu budete mít nádherný výhled na Lechtalské Alpy a údolí řeky Lech.

Vysoce kvalitní vybavení a exkluzivní nábytek značky Minotti doplňují špičkové technologie a současné umění vybrané odborníky z vídeňské společnosti Contemporary Art Advisors. Toto spojení vytváří ideální prostředí k relaxaci a odpočinku.

V restauraci se podávají inovativní jídla moderní kuchyně s regionálními vlivy. Při jejich přípravě klade šéfkuchař důraz na použití místních bio produktů.

Wellness centrum je velké 415 m² a zahrnuje kosmetické a lázeňské areály s rozsáhlou nabídkou, která je vhodná i pro páry. K zázemí patří fitness centrum s vybavením značky Techno Gym, 12,5 metrů dlouhý krytý bazén s protiproudem, vodopádem a vířivkou, a dále 2 sauny, parní lázeň i infračervená kabina.

Do lyžařského areálu Lech dojedete autem za 5 minut.

Hotel Severin*s Lech am Arlberg
V následujících dnech se ceny pohybují od 36 912 Kč za noc.
Tato částka nemusí být úplně přesná, spíše odráží cenovou hladinu hotelu v daném období. Pro přesný údej, či případný výběr nejlevnějších dnů klikněte zde.
Galerie má více fotek, klikněte na náhled a pokračujte v prohlížení.
.
Booking.com

Instagram

 

#hotel

Náhled instagramového účtu hotelu @severins.lech

Luxusní hotely v okolí

Stubenbach 273, 6764 Lech am Arlberg, Rakousko

Tipy na kvalitní hotely

Romantik Hotel auf der Wartburg Eisenach

⭐⭐⭐⭐⭐

Romantik Hotel auf der Wartburg Eisenach
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází ve městě Eisenach, hned u historických hradeb hradu Wartburg, zapsaného na seznamu památek UNESCO, na okraji západní části Durynského lesa.

Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten Hamburk

⭐⭐⭐⭐⭐

Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten Hamburk
Pětihvězdičkový hotel Fairmont Hamburg se nachází u jezera Alster v Hamburku a nabízí gurmánskou kuchyni, bezplatné Wi-Fi připojení a luxusní wellness centrum a fitness klub.

Raffl's St. Antoner Hof

⭐⭐⭐⭐⭐

Raffl's St. Antoner Hof
Tento exkluzivní 5hvězdičkový hotel se nachází v centru obce St. Anton. Nabízí wellness centrum, cenou vyznamenanou gurmánskou restauraci a neplacené podzemní parkoviště.

Kontaktujte nás zde.
Na webu využíváme cookies k měření návštěvnosti a reklamním kampaním na sociálních sítích.
Používáním našich stránek toto berete na vědomí.
www.nejluxusnejsi.cz - 2023