Nejluxusnější hotely v Praze

Hotel Four Seasons

Stylový hotel situovaný na břehu řeky Vltavy, jen několik kroků od Karlova Mostu. Four Seasons nabízí 140 luxusních pokojů a 20 velkorysých apartmánů, dekorovaných v decentním stylu různých historických období. Všechny pokoje mají mramorovou koupelnu.

Hotel svým hostům poskytuje špičkové služby - non-stop donášku jídel do pokoje, non-stop služby prádelny, fitness zařízení, saunu a další komfortní lázeňský servis.

Vyhlášená je také hotelová restaurace CottoCrudo a bar a lounge CottoCrudo. Podávají se zde tradiční, autentické italské pokrmy v moderním pojetí. Šéfkuchař restaurace, Marco Veneruso, klade důraz na sezónní a čerstvé potraviny vysoké kvality. Ochutnáte zde ty nejlepší italské pokrmy v Praze!

Hotel Four Seasons

Hotel Andaz

Luxusní lifestylový hotel Andaz Prague sídlí v ikonickém Cukrovarnickém paláci v historickém centru Prahy. Unikátní designový hotel ztělesňuje jedinečný luxus a pohodlí. Nabízí 152 pokojů a 24 apartmá, jejichž design je fúzí současných moderních prvků se symbolickými akcenty odkazujícími na legendy staré Prahy.

Tato městská oáza nabízí svým hostům vše, co můžou od pětihvězdičkového hotelu očekávat. Nadstandartní služby pro hotelové hosty jsou samozřejmostí. Kritiky ceněná je také hotelová restaurace ZEM s avantgardní českou bistronomií.

Hotel Andaz navíc dopřává svým hostům možnost relaxovat v hotelových lázních. Nechte hýčkat vaše tělo, pleť i mysl v unikátním lázeňském konceptu vytvořeném zakladatelkou Klárou Rott.

Hotel Andaz Prague

Hotel Mandarin Oriental

Ikonický Mandarion Oriental. Hotel, který snoubí moderní a historické prvky v dokonalé harmonii a luxusu. Situovaný uprostřed paláců a zahrad Malé Strany, skýtající maximální pocit soukromí a klidu.

Prostorné pokoje jsou zařízené moderním designovým nábytkem, který vyplňuje historické místnosti s klenutými stropy. V hotelu je k dispozici sauna, fitness studio, masážní a kosmetické studio a exkluzivní lázeňské služby.

Lázně hotelu Mandarin Oriental, situované v bývalé kapli, byly zvoleny čtenáři prestižního SpaFinder magazínu jako nejlepší lázně v Evropě. Ohromí vás jedinečným prostředím a službami, včetně lázeňských pobytů sestavených přímo na míru.

Hotel nabízí posezení ve stylové vinárně či kavárně s překrásnou zahradou. Asijské speciality ochutnáte v restauraci a baru Spices. Exkluzivní záležitostí je pak privátní večeře či degustace vína v prostorách středověkého vinného sklepa.

Hotel Mandarin Oriental

Augustine Hotel

Na Malé straně, mezi Pražským Hradem a Karlovým mostem, se nachází sedm historických budov, umně zrekonstruovaných a spojených v jedinečný hotelový komplex. Pojmenován po augustiniánském klášteře sv. Tomáše ze 13. století, je Hotel Augustine bezesporu součástí bohaté pražské historie. Dnes hotel patří k exkluzivní značce The Luxury Collection, která svým hostům zaručuje maximální luxus a pohodlí.

101 hotelových pokojů a 16 elegantních signature apartmánů bylo inspirováno českým kubismem počátku 20. století. Každý z pokojů je zdobený originálním dekorem. Otevírá se z nich nádherný výhled na Prahu, přilehlý klášterní kostel a Pražský hrad. Augustine Hotel má také lázně s hammamem, saunou, parní komorou, relaxační částí a plně vybavenou posilovnou.

V klidném prostředí, jen pár kroků od Staroměstského náměstí, se snoubí moderní životní styl s atmosférou východních kultur. Originální fúzi vytříbených kulinářských chutí pak zažijete na vlastní smysly ve vyhlášených restauracích Buddha-Bar a Siddharta Café.

Dokonalost v každém detailu zažijete také v privátních lázních, které nabízejí špičkové procedury pro jednotlivce i páry ve výjimečném designovém prostředí.

Augustine Hotel Praha

Hotel Mozart

Unikátní historický hotel s jedinečnými panoramatickými výhledy na Pražský hrad a Karlův most. Palác The Mozart se pyšní nádhernými nástěnnými malbami, klenutými stropy, sochami a krby.

Prostorné hotelové pokoje a apartmány mají jedinečnou energii i atmosféru. Jsou zařízené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a soukromí. Z balkónů se nabízí dechberoucí výhled na Pražský hrad. Vraťte se v čase a zažijte skutečné baroko díky originálním freskám z 18. století na stěnách a stropech deluxe pokojů. Užijte si také jedno z nejunikátnějších lázeňských zařízení v Praze, včetně omlazujících procedur, thajských masáží, posilovny, sauny, péče o vlasy a dalších služeb.

Objevte skvělou atmosféru místa a obsluhu na nejlepší profesionální úrovni v hotelové restauraci, baru a na nádvoří hotelu.

Hotel Mozart Praha

The Grand Mark Hotel

V barokním paláci, jen pár kroků od Náměstí Republiky, se nachází exkluzivní pětihvězdičkový hotel The Grand Mark. Hotel nabízí 75 luxusně zařízených pokojů, z nichž většina disponuje oddělenou ložnicí a prostorným obývacím pokojem vybaveným kuchyní. Pokoje jsou zařízeny v jemných barvách a umně snoubí klasický design s moderním uměním, technologiemi a funkcemi.

Hosté mohou navštívit vyhlášenou restauraci Le Grill, která nabízí výběr pokrmů moderní české a mezinárodní kuchyně. V teplých měsících je ideálním místem k posezení při dobrém jídle, či k pořádání exkluzivních společenských událostí, přilehlá zahrada o rozloze 1 800 m2. Tato unikátní soukromá zahrada s barokní fontánou patří k nejkrásnějším místům v Praze.

Hotelový Two Steps Bar je pak dokonalým místem pro ochutnání známých i originálních koktejlů podávaných pod barokními klenbami.

The Grand Mark Hotel

Aria Hotel

Luxusní butikový hotel, zasvěcený milovníkům hudby. Situovaný ve výjimečném prostředí Malé Strany, jen pár kroků od Karlova mostu. V jeho těsné blízkosti se nachází unikátní Vrtbovská zahrada, nejstarší barokní zahrada v Praze.

Hotel tvoří 51 luxusních, moderně dekorovaných apartmánů a pokojů věnovaných hudbě, nebo konkrétnímu umělci či skladateli. Každé ze čtyř pater hotelu je věnováno jinému hudebnímu žánru: Jazz, Opera, Klasická hudba a Moderní hudba. Velmi oblíbené jsou pak podvečery s živou klavírní hudbou v hotelovém lobby.

Unikátní výhled nabízí panoramatická střešní terasa hotelové restaurace Coda, kde si můžete vychutnat odpolední kávu nebo romantickou večeři při západu slunce. Prahu odtud máte jako na dlani!

Aria Hotel Praha

Buddha-Bar Hotel

Jedinečný hotelový koncept Buddha-Bar nabízí v samotném srdci Prahy 35 luxusních pokojů a 3 exkluzivní apartmá. Podmanivou atmosférou, vlastním značkovým designem a vysoce osobním přístupem se tento pětihvězdičkový butikový hotel řadí mezi nejlepší v Praze.

Prostorné pokoje jsou zařízené moderním designovým nábytkem, který vyplňuje historické místnosti s klenutými stropy. V hotelu je k dispozici sauna, fitness studio, masážní a kosmetické studio a exkluzivní lázeňské služby.

V klidném prostředí, jen pár kroků od Staroměstského náměstí, se snoubí moderní životní styl s atmosférou východních kultur. Originální fúzi vytříbených kulinářských chutí pak zažijete na vlastní smysly ve vyhlášených restauracích Buddha-Bar a Siddharta Café.

Dokonalost v každém detailu zažijete také v privátních lázních, které nabízejí špičkové procedury pro jednotlivce i páry ve výjimečném designovém prostředí.

Buddha-Bar Hotel

Hotel Golden Well

Původní residence slavného astronoma Tychona Brahe situována do inspirativního prostředí Malé Strany. 17 luxusně vybavených pokojů a 2 velkorysé apartmány odrážejí historii doby císaře Rudolfa II. Butikový hotel „U Zlaté Studně“ okouzlí překrásnými výhledy na Prahu, exkluzivním ubytováním, výjimečnými službami a prvotřídním designem. Všechny pokoje jsou vybaveny rustikálním nábytkem Richelieu, který umocňuje auru luxusu a elegance. Originální umělecké a starožitné předměty navozují dobovou atmosféru.

V elegantním renesančním stylu je zařízena také hotelová restaurace Terasa U Zlaté studně, z jejíž otevřené střešní terasy se můžete kochat úchvatnými scenériemi staré Prahy. Dopřejte si jedinečný gurmánský zážitek pod hradbami Pražského hradu!

Hotel Golden Well

Hotel Imperial

Ikonický Hotel Imperial nabízí ubytování ve stylu Art Deco ve 126 unikátních pokojích dekorovaných kubistickým nábytkem a originálními výtvarnými díly. Všechny pokoje jsou vybaveny mramorovými koupelnami s vyhřívanou podlahou a exkluzivními textiliemi, které učiní váš pobyt nezapomenutelným.

Načerpat nové síly můžete ve fitness centru, sauně, páře či při masáži, rovněž obklopeni historickou mozaikovou výzdobou.

Gastronomický zážitek si můžete dopřát ve slavné restauraci Café Imperial, kde pokrmy sestavuje slavný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Zažijte atmosféru počátku 20. století ve slavném hotelu a kavárně Imperial a vychutnejte si jedno z nejproslulejších a nejoblíbenějších míst v Praze.

Hotel Imperial Praha

Pětihvězdičkové hotely

Kontaktujte nás zde.
Na webu využíváme cookies k měření návštěvnosti a reklamním kampaním na sociálních sítích.
Používáním našich stránek toto berete na vědomí.
www.nejluxusnejsi.cz - 2023