The Grand Mark Hotel Praha

The Grand Mark Hotel Praha

The Grand Mark Prague - The Leading Hotels of the World se nachází v centru Prahy v rezidenčním paláci ze 17. století s elegantním nadčasovým interiérem.

The Grand Mark Prague - The Leading Hotels of the World kombinuje tradici a moderní design. Dobře zařízené prostorné pokoje mají velkou koupelnu s podlahovým vytápěním, výhled do zahrady nebo ulice a většina samostatný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a posezením.

Ráno si můžete vychutnat bohatou snídani formou bufetu z místních bio potravin a domácích jídel. Po zbytek dne se lze stravovat v restauraci Le Grill, ve které se připravují pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Pro méně formální příležitosti jsou k dispozici podniky Two Step Bar a Garden Restaurant, které poskytují stejné služby, ovšem v uvolněnějším prostředí. Hosté také obdrží poukaz na nápoj na uvítanou.

V ceně je zahrnutý volný vstup do nonstop fitness centra.

The Grand Mark Prague - The Leading Hotels of the World má výjimečnou polohu, je proto ideální volbou pro novomanžele na svatební cestě, romantické pobyty či víkendy. Jedinečná hotelová zahrada o rozloze 1800 m² v soukromém dvoře je prvotřídní pražskou lokalitou pro stolování a nezapomenutelné události.

The Grand Mark Hotel Praha
V následujících dnech se ceny pohybují od 5 806 Kč za noc.
Tato částka nemusí být úplně přesná, spíše odráží cenovou hladinu hotelu v daném období. Pro přesný údej, či případný výběr nejlevnějších dnů klikněte zde.
Galerie má více fotek, klikněte na náhled a pokračujte v prohlížení.
.
Booking.com

Instagram

#lokalita

Náhled instagramové lokality hotelu
The Grand Mark Hotel Praha.

#hotel

Náhled instagramového účtu hotelu @thegrandmark

Luxusní hotely v okolí

Hybernská 12, Praha, 110 00, Česká republika

Tipy na kvalitní hotely

InterContinental Vídeň

⭐⭐⭐⭐⭐

InterContinental Vídeň
InterContinental Wien se nachází v centru Vídně, v blízkosti všech památek a jen kousek od stanice metra Stadtpark. Z hotelu se otevírá výhled na Stadpark (městský park).

Cornaro Hotel Split

⭐⭐⭐⭐⭐

Cornaro Hotel Split
Hotel Cornaro se nachází v centru Splitu, pouze 2 minuty chůze od Diokleciánova paláce, zapsaného na seznamu památek UNESCO.

Lesic Dimitri Palace Korčula

⭐⭐⭐⭐⭐

Lesic Dimitri Palace Korčula
Luxusní Lešić Dimitri Palace se nachází jen pár kroků od domu Marca Pola a staré katedrály v historickém centru.

Kontaktujte nás zde.
Na webu využíváme cookies k měření návštěvnosti a reklamním kampaním na sociálních sítích.
Používáním našich stránek toto berete na vědomí.
www.nejluxusnejsi.cz - 2023